Szumiące misie Szeptusie

Witaj w świecie Szeptusiolandii miasteczka położonego w krainie snów nad Turkusowym jeziorem i Plantpurowym lasem. To właśnie tutaj mieszkają dwie zaprzyjaźnione rodziny szumiących misiów Szeptusiów: Szaraki i Zieleniaki.

Szumiący miś Szeptuś

Pomaga maleństwu w dostosowaniu się do nowych warunków już od pierwszych chwil jego życia. Tuż po narodzeniu niemowlę instynktownie poszukuje otoczenia, w którym przebywało przez cały okres ciąży.

Stąd częsty niepokój oraz płacz. Bardzo ważne, aby w pierwszych tygodniach od narodzin zapewnić maleństwu tzw. czwarty trymestr i stopniowo przyzwyczajać niemowlę do życia w nowym dla maleństwa otoczeniu.

Szumiący miś i jego magiczny szept emitujący biały szum

W specjalnej kieszonce szumiących misiów Szeptusiów zostało umieszczone urządzenie emitujące bezpieczne rodzaje białego szumu. Wytwarzany przez urządzenie, biały szum zbliżony jest do dźwięków słyszanych w brzuchu Mamy, co daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i uspokaja je.

Rekomendowany sposób przez pediatrów i położne koi płacz oraz kolki. Badania dotyczące działania białego szumu zostały przeprowadzone przez Amerykański Uniwersytet Massachusetts Institute of Technology oraz Instytutu Położnictwa i Ginekologii przy Queen Charlotte’s Hospital w Londynie. Wykazały one, że biały szum uspokaja, pomaga zasnąć, wpływa na poprawę jakości snu i zwiększa jego efektywność.

 • 7 rodzajów białego szumu

  Urządzenie szumiące emituje siedem rodzajów białego szumu (Szum suszarki, Różowy szum, Bicie Serca, Szum deszczu, Szum telewizora, Szum głębiny, Szum fal , które pomagają wyciszyć się Maleństwu i spokojnie zasnąć.
 • Różne poziomy głośności

  Dzięki możliwości wyboru natężenia dźwięku, Rodzice mogą dostosować go do potrzeb Maleństwa oraz warunków panujących w jego otoczeniu.
 • Automatyczne wyłączanie

  Serduszko Szeptusia zostało zaprojektowane tak, aby po 30 min od uruchomienia ulubionego szumu dziecka, automatycznie się wyłączyło.
 • Prosta obsługa

  Urządzenie obsługiwane jest za pomocą jednego przycisku, który poza podstawową funkcją włączenia/wyłączenia go, pozwala również na zmianę rodzaju szumu oraz regulację jego głośności.

Nasze szumiące misie Szeptusie posiadają aż siedem różnych rodzajów szumu, które pomagają Maleństwu wyciszyć się i spokojnie zasnąć. Szum suszarki według przeprowadzonych badań najbardziej przypomina noworodkowi środowisko, w którym przebywał przez cały etap ciąży.

Szum suszarki jest jedną z najbardziej skutecznych metoda na uspokojenie niemowlaka. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta – sterowanie odbywa się za pomocą jednego przycisku, który automatycznie wyłącza się po 30 minutach.

Usłysz głos Szeptusia

Bicie serca

Szum deszczu

Szum suszarki

Szum telewizora

Różowy szum

Szum fal

Szum wód płodowych

Poznaj zalety Szumiących misiów

 • Najwyższa jakość!

  Szumiący miś Szeptuś został wykonany z najwyższej jakości mięciutkiego pluszu Minky, dzięki czemu maskotka jest niezwykle przyjemna i delikatna w dotyku. Materiał, z którego uszyty jest Szeptuś posiada certyfikat “Bezpieczne dla dziecka”, wydany przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi.
 • Zamykana kieszonka

  Pluszaki posiadają specjalnie przygotowaną kieszonkę, w której umieszcza się urządzenie szumiące. Kieszonkę otwiera się i zamyka za pomocą suwaka, dzięki czemu urządzenie pozostaje bezpiecznie ukryte przed Maleństwem.
 • Dożywotnia Gwarancja

  Jesteśmy pewni naszych produktów. Używamy materiałów najwyższej jakości, dlatego oferujemy dożywotnią gwarancje na produkty Szeptusie. W ciągu 30 dni od zakupu wystarczy zarejestrować zabawkę wpisując w formularzu dane; numer paragonu/faktury. Szeptusie to pierwsi przyjaciele maluszka na lata.
 • Uszyte w Polsce

  Nasze szumiące misie zostały zaprojektowane i uszyte w Polsce, ze staranną dbałością o każdy najmniejszy szczegół.
 • Uniwersalność

  Urządzenie szumiące nie jest zamontowane na stałe, dzięki czemu Szeptuś może służyć dziecku nie tylko na początku jego życia, ale pełnić również rolę ulubionej przytulanki w kolejnych latach życia Maleństwa.
 • Od pierwszych chwill

  Szeptuś został stworzony po to, aby pomóc Maleństwu w dostosowaniu się do nowych warunków w pierwszych miesiącach jego życia. Biały szum, wytwarzany przez urządzenie znajdujące się we wnętrzu maskotki, zbliżony jest do dźwięków słyszanych podczas życia prenatalnego, co daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i uspokaja je.