Poznaj Szeptusia

Szeptuś – najlepszy przyjaciel Twojego Maleństwa

check_ok

Wysoka jakość

Szeptuś został wykonany z najwyższej jakości mięciutkiego pluszu Minky, dzięki czemu maskotka jest niezwykle przyjemna i delikatna w dotyku. Materiał, z którego uszyty jest Szeptuś posiada certyfikat “Bezpieczne dla dziecka”, wydany przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi.

packed

Zamykana kieszonka

Każda maskotka posiada specjalnie przygotowaną kieszonkę, w której umieszcza się urządzenie szumiące. Kieszonkę otwiera się i zamyka za pomocą suwaka, dzięki czemu urządzenie pozostaje bezpiecznie ukryte przed Maleństwem.

pl

Uszyte w Polsce

Nasze maskotki zostały zaprojektowane i uszyte w Polsce, ze staranną dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

user

Uniwersalność

Urządzenie szumiące nie jest zamontowane na stałe, dzięki czemu Szeptuś może służyć dziecku nie tylko na początku jego życia, ale pełnić również rolę ulubionej przytulanki w kolejnych latach życia Maleństwa.

pacifier

Od pierwszych chwil życia

Szeptuś został stworzony po to, aby pomóc Maleństwu w dostosowaniu się do nowych warunków w pierwszych miesiącach jego życia. Biały szum, wytwarzany przez urządzenie znajdujące się we wnętrzu maskotki, zbliżony jest do dźwięków słyszanych podczas życia prenatalnego, co daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i uspokaja je.

Magia szeptu zawarta w naszym urządzeniu

sound_on

Cztery rodzaje szumu

Urządzenie emituje cztery rodzaje białego szumu (bicie serca, padający deszcz, dźwięk suszarki oraz szum telewizora), który pomaga wyciszyć się Maleństwu i spokojnie zasnąć.

sound_wave

Różne poziomy głośności

Dzięki możliwości wyboru natężenia dźwięku, Rodzice mogą dostosować go do potrzeb Maleństwa oraz warunków panujących w jego otoczeniu.

sound_off

Automatyczne wyłączanie

Serduszko Szeptusia zostało zaprojektowane tak, aby po 30 min od uruchomienia ulubionego szumu dziecka, automatycznie się wyłączyło.

hand

Prosta obsługa

Urządzenie obsługiwane jest za pomocą jednego przycisku, który poza podstawową funkcją włączenia/wyłączenia go, pozwala również na zmianę rodzaju szumu oraz regulację jego głośności.