Co zrobić by dziecko przespało całą noc?

Problem z zasypianiem dziecka jest dla każdej mamy i każdego taty dużym obciążeniem. Wywołuje w  nas rodzicach, stres i bezsilność. Dzięki licznym badaniom udało się odnaleźć rozwiązanie tej małej dolegliwości u naszych pociech. Biały szum.
Zabawki do usypiania niemowląt mają wyciszyć dziecko, dać mu poczucie bezpieczeństwa, wygłuszyć domowe odgłosy, przypominać o spokoju w łonie mamy.

Czym jest biały szum i jak działa?

Biały szum to rodzaj sygnału dźwiękowego, którego używa się do maskowania dźwięków w tle. Jego rola w promowaniu zdrowego snu polega na zagłuszaniu wszystkiego, co nie pozwala nam zasnąć lub budzi nas w trakcie wypoczynku.

 

Badania dotyczące działania białego szumu zostały przeprowadzone m.in przez Amerykański Uniwersytet Massachusetts Institute of Technology oraz Instytutu Położnictwa i Ginekologii przy Queen Charlotte’s Hospital w Londynie. Wykazały one, że biały szum, wytwarzany przez Szeptusie, zbliżony jest do dźwięków słyszanych w brzuchu Mamy, co daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, uspokaja je i poprawia komfort jego snu.
Dla najskuteczniejszego działania maskotki polecamy umieścić ją w kilkumetrowej odległości od dziecka i dalej już pozostaje testować, który z naszych dźwięków najlepiej wpływa na Pociechę.

Poznaj Szeptusie

Stres i zmęczenie związane z nieprzespaną nocą Malucha i Twoją?

Szeptuś to pluszowy miś, w którym za pomocą specjalnej kieszonki, umieszcza się urządzenie szumiące, dzięki któremu te problemy przestaną być uciążliwe.
Maskotka została stworzona po to, aby pomóc Maleństwu w dostosowaniu się do nowych warunków już od pierwszych chwil jego życia.Urządzenie emituje cztery rodzaje białego szumu bicie serca, padający deszcz, dźwięk suszarki oraz szum telewizora, który pomaga Maleństwu wyciszyć się i spokojnie zasnąć. Dlaczego akurat takie? Ponieważ to te dźwięki najbardziej przypominają odgłosy z czasów prenatalnych dziecka.
Co ciekawe, nasza maskotka przeznaczona jest nie tylko dla najmłodszych – sprawdza się również w przypadku starszych dzieci, lubiących usypiać przy dźwięku białego szumu, dzięki czemu maskotka może zapewnić nam komfort przez wiele lat.

 

Najlepszy przyjaciel Twojego Maleństwa

Szeptusie są wykonane z najwyższej jakości mięciutkiego pluszu, dzięki czemu maskotka jest niezwykle przyjemna i delikatna w dotyku.
Każda maskotka posiada specjalnie przygotowaną kieszonkę, w której umieszcza się urządzenie szumiące. Kieszonkę otwiera się i zamyka, za pomocą suwaka, dzięki czemu urządzenie pozostaje bezpiecznie ukryte przed maleństwem.
Szeptuś może służyć dziecku nie tylko na początku jego życia, ale pełnić również rolę ulubionej przytulanki w późniejszych latach życia, ponieważ urządzenie szumiące nie jest zamontowane na stałe.

 

Magia szeptu zawarta w naszym zestawie

Wybierając naszego Szeptusia, otrzymujesz od nas: mięciutkiego pluszaka, urządzenie szumiące oraz specjalny list zaadresowany do dziecka.
Do zamówienia dołączany jest również prezent od szeptusiowego teamu – gadżet dla Maluszka w postaci zawieszki na smoczek.

 

Zobacz ofertę naszych pluszaków!

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *